Kira Garantili Yazlık Villa sayfamızdan satın alacağınız tüm emlakları şirketimiz kuruluşu olan TatilVillam.com da kiraya vererek size yıllık kira garantili kazanç garanti ediyoruz.

Ege ve Akdeniz Sahillerinde size en iyi kira getirisini sağlayacak yazlık gayrimenkulleri tüm detaylarıyla beğeninize sunalım. Siz bu seçenekler arasından öncelikleriniz doğrultusunda tercihler yapın. Biz size bu tercihlerin yıllık size kazandıracağı kira getirisini ayrıntılarıyla belirtelim. Bu bilgiler doğrultusunda sahip olmak istediğiniz yazlığı seçin. Sahip olduğunuz gayrimenkulün bakım ve müşteri sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalmadan her yıl düzenli olarak size garanti ettiğimiz tutarı hesabınıza yatıralım.

Son yıllarda yazlık villalarda tatil yapmak oldukça popüler hale geldi. İlkbahar ve yaz döneminde hem yurt içi hem de yurt dışından birçok insan tatil için villa kiralamayı tercih ediyor. Ailesiyle veya kalabalık arkadaş grubuyla tatil yapmak isteyenler için oldukça uygun olması, villaları özellikle otellere göre daha cezbedici hale getiriyor.

Villa konseptinde tatil seçeneklerin bu kadar sevilmesi üzerine birçok insan, bu yönde yatırım yapmaya başlamış durumda. Normal şartlarda villasını yazlık olarak veya yılın belirli dönemlerinde tatil amaçlı kullanan mülk sahipleri, kiralama konusu üzerinde durmaya başladı. Yüksek getirili emlak seçeneklerinden biri olan villalar, hem uzun vadeli bir emlak yatırımı olabiliyor hem de yaşamak için çok güzel bir seçenek haline dönüşüyor. Villasını ticari amaçla kullanmak isteyen ev sahipleri, bu işten asla zarar etmemiş oluyor.

Düzenli kira getirisi elde etmek isteyen villa sahipleri, bu işlerin takibi ile sürekli uğraşmamak için güvenilir bir platform arayışı içerisine girmektedir. Bu noktada, Yazlık Hanem kira garantili villa konusunda en iyi çözümleri sunuyor. Yazlık Hanem üzerinden satılık villaları inceleyebilir ve kazancınızı katlayacağınız bir villa satın alabilirsiniz.

Kira Garantili Villa Satışının Yapıldığı Bölgeler

Tatil hizmeti ve tatil beldeleri konusunda dünyanın sayılı ülkelerinden biri olan Türkiye’de, villa satın alabileceğiniz çok sayıda bölge bulunuyor. Her sene yerli ve yabancı çok sayıda turistin adeta akın ettiği Antalya ve Muğla şehirlerimiz, bu yerlerin başında geliyor. Bu bölgedeki tatil fırsatlarını iyi değerlendirerek yüksek getirili emlak yatırımı yapmak için Kira Garantili Yazlık Villalar inceleyin.

Yaz tatili sezonun oldukça hareketli olduğu ve emlak yatırımı için eşsiz fırsatların yer aldığı bölgeleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Fethiye
 • Kalkan
 • Kaş
 • Göcek
 • Bodrum
 • Marmaris
 • Dalyan
 • Patara

Bu bölgelerin her birinde kira garantili villa bulmak mümkündür. Satın aldığınız villayı yılın belirli dönemlerinde kiralayarak yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Muhteşem doğası, yemyeşil ormanları ve olağanüstü güzellikteki denizi ile herkesi kendine hayran bırakan bu bölgeleri hem yaşamak hem de emlak yatırımı yapmak için kullanabilirsiniz.

Fethiye, Kalkan, Kaş, Bodrum ve yüksek getirili emlak seçeneklerinin bulunduğu diğer bölgelerde her konsepte uygun villa bulabilirsiniz. Baransel Grup çatı şirketimiz altında faaliyet gösteren TatilVillam 2006'dan bu yana Türkiyede önde gelen kısa dönemli yazlık villa kiralama şirketidir. Halihazırda 700 üzerindeki villayi TatilVillam aracılığı ile kiraya vermekteyiz. Denize yakın villalar, özel havuzlu villalar, deniz manzaralı veya merkeze yakın villalar, havuzu dışarıdan görünmeyen villalar ve daha birçok seçenek için TatilVillam web sitemizide ziyaret edebilirsiniz.

Bir Emlak Yatırımı Olarak Villa Satın Almak

Bir villa satın almak ve bahar ve yaz aylarında burada muhteşem bir tatil yapmak herkesin hayalidir. Fakat günümüzde birçok villa  sahibi, yılın sadece belirli dönemlerinde villasına gidebiliyor, geri kalan zamanda villasını ne yazık ki kullanamıyor. Fakat diğer tatil seçenekleri ile kıyaslandığında villada tatil yapmak her açıdan daha avantajlı. Bu nedenle insanlar villa kiralamak suretiyle tatili çıkmayı tercih ediyor. Bu durumda, villa sahipleri için harika bir fırsat doğuyor.

Yüksek getirili emlak seçenekleri arasında standart emlak yatırımı ‘ndan çok daha fazlasını sunan villalar, düzenli gelir elde etme fırsatı sağlıyor. Böylelikle, Yazlık Hanem üzerinden satın aldığınız villaları kiralayarak uzun vadede ciddi kazançlar elde etmeniz mümkün.

Bu villaları kiralamadığınız dönemlerde bizzat siz, aileniz veya arkadaşlarınızla kullanarak harika bir tatil yapabilirsiniz. Örneğin, yıl içerisinde sadece 3 ay kalacaksanız, geri kalan aylarda kiralama yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Kira garantili villalar hem yüksek yatırım getirisi sağlıyor hem de bunu çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Çünkü villanızı aldıktan çok kısa süre sonra kiralayabilir ve günlük / haftalık / aylık periyotlar ile hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Villanızın türüne, özelliklerine, büyüklüğüne ve konumuna göre elde edeceğiniz kazanç da farklılık gösteriyor. Bu durumda, emlak yatırımı olarak bakıldığında ne kadar iyi bir villa satın alırsanız, konaklama talebi ve kiralama ücretleri de o kadar yüksek olacak ve bu da kazandığınız parayı artıracaktır.

Kira Garantili Villalar ile Yılın Her Ayında Kazanç Sağlayın

Villa denilince birçok insanın aklında hemen yaz tatili canlanıyor. Bu kısmen doğru olmakla beraber büyük bir yanılgıdır da aynı zamanda. Çünkü günümüzde inşa edilen birçok villa, kış tatilleri de için de uygun hale getirilmiş durumdadır. Hatta kış tatili için villa kiralama seçeneğinin özellikle son yıllarda giderek daha fazla talep gördüğünü söyleyebiliriz. Çünkü villaların birçoğunda havuz ısıtma sistemi, şömine, doğal gaz vb gibi imkanlar yer alıyor. Bu nedenle, yüksek getirili emlak aracı olarak villa satın aldığınızda, villanızı kış aylarında da kiralayabilir ve kazanç elde etmeye devam edebilirsiniz.

Kira Garantili Villa Fiyatları

Yazlık Hanem üzerinden geniş bir fiyat aralığında ve istediğiniz özelliklere sahip villalar bulabilirsiniz. Villa fiyatlarını etkileyen birçok farklı parametre vardır. Bunlardan en önemli olanlar şöyle sıralayabiliriz:

 • Villanın bulunduğu bölge; yukarıda bahsedilen bölgeler Türkiye’nin en popüler tatil yerleri olsa da kendi içerisinde de farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle her bölgede farklı talepler oluşabiliyor; bu da fiyatları değişken hale getiriyor.
 • Villanın büyüklüğü; emlak yatırımı olarak satın alacağınız villaların yüzölçümleri 80 metrekare ile 200 metrekare arasında değişebiliyor. Bu aralığında dışında daha küçük butik villalar olabildiği gibi çok daha büyük dubleks, tripleks villalar da olabiliyor. Bu da kira garantili villa fiyatlarını değiştiriyor.
 • Konumu; herkesin tatil yapmak veya sürekli yaşamak için kalmak istediği villadan beklentileri farklıdır. Bazı kişiler denize yakın konumda bir villayı tercih ederken, bazıları için de merkeze yakınlık önemlidir. Bu durum villa fiyatlarına doğrudan etki ediyor.
 • Havuzlu villa seçenekleri; Yazlık Hanem’de farklı havuz seçeneklerine sahip villalar bulunuyor. Eğer havuz sizin için öncelikli bir konu değilse daha uygun fiyatlı villa satın alabilirsiniz. Fakat havuzlu villalar daha çok tercih ediliyor. Bu durumda, villada çocuk havuzunun bulunması, havuzun dışarıdan görünmemesi, havuzun büyüklüğü, derinliği vb gibi konular önem kazanıyor ve villanın toplam maliyetini değiştiriyor. Hatta havuzun ısıtmalı olup olmaması bile ayrı bir maliyet oluşturabiliyor.

Yazlık Hanem’den Yüksek Getirili Emlak Fırsatı

Uzun vadeli emlak yatırımı yapmak isteyenlerin son yıllarda tercihi haline gelen Yazlık Hanem, şimdiye kadar birçok kişinin villa satın almasını ve kazanç elde etmesini sağladı. 80 binden fazla kişiye hizmet eden Yazlık Hanem, şimdiye kadar toplamda 90 milyon TL’nin üzerinde villa satışı gerçekleştirdi. Müşterilerine kiralama garantisi veren Yazlık Hanem, uzun yıllardır süre gelen inşaat tecrübesi ile emlak yatırımı konusunda güvenilir bir marka olmayı başardı.

Sizde kira garantili villa satın almak istiyor ve kazancınızı katlamak istiyorsanız hemen Yazlık Hanem’i ziyaret edebilirsiniz. Satılık villalar ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve Ege ve Akdeniz kıyılarında muhteşem bir villaya sahip olabilirsiniz. Villanızda dilediğiniz zaman kalabilir; kalmadığınız dönemlerde ise kiralayarak kazanç elde edebilirsiniz. Yazlık Hanem, bu süreçte, villa alım satım ve tapu işlemleri konusunda da müşterilerine destek oluyor.

0