Yukarıda liste halinde portföyümüzde bulunan bütün bölgeler listelenmiştir. Aynı zamanda bu bölgelere ait kiralık yazlık yada kiralık apart sayısı da bölge fotoğrafının altında belirtilmiştir.

Son dönemde Kalkan bölgesi sakin ortamı, doğa ile içiçe yapısı ve muhteşem deniz manzarası ile villa kiralama turizminde Türkiyede lider bölge konumuna yükselmiştir. Kalkan Kaş ilçesine bağlı bir mahalle olmakla beraber gezilip görülmesi gereken birçok tarihi ören yerinede yakınlığı ile tercih edilmektedir. Kalkan Dalaman havalimanına 120km (90dk) Antalya havalimanına ise 220km (3:45 saat) uzaklıktadır.

Diğer popüler yazlık bölgelerinden biride Kaş ilçesidir. Kaş Antalya iline bağlı fakat Antalya şehir merkezinden 200km uzak bir noktadadır. Kaş ilçesi Türkiyenin coğrafi olarak en batı ucunda yer alıyor. Kaş olağanüstü deniz manzarası ile ziyaretçilerini büyülemekle beraber yine ülkemize en yakın Yunan adası Meis’e komşu durumdadır. Schenden vize sahibi iseniz Kaş’ta konakladığınız zaman içerisinde günübirlik olarak Meis adasınıda ziyaret edebilirsiniz. Kaş Dalaman havalimanına 150km (120dk) Antalya havalimanına ise 200km (3:25 saat) uzaklıktadır.

Fethiye son dönemde artan nüfusu ile adeta bir şehir haline gelmiştir. Türkiyenin tanıtımında oldukça önemli bir role sahip olan Ölüdeniz plajı yine bu ilçe sınırları içerisinde yer alıyor. Fethiyedeki kiralık yazlıklarımızı inceleyebilirsiniz. Fethiye hem tatilin keyfini sürmek hemde şehir hayatından ve aktivitesinden ayrı kalmak istemeyenler için güzen bir seçenek olacaktır. Fethiye Dalaman havalimanına 45km (40dk) Antalya havalimanına ise 195km (2:45 saat) uzaklıktadır.

0