0 Adet Sonuç Bulundu

  • Sarala:

Sonuç Bulunamadı!

Tarihi açıdan önemli bir konuma sahip olan Kaş günümüzde de doğal güzellikleri ve tatil lokasyonları ile en çok rağbet gören yerlerden biridir. Tarihinde Likya Yolu ve Karia Yolu’nun kesişiminde yer alması bölgenin tarihi ve kültürel açıdan büyük bir değer kazanmasını sağlamaktadır. Kaş iklimi, doğası ve tarihi dokusuyla ülkemizde en çok ziyaret edilen noktalar arasında yer almaktadır. Satılık villa, satılık daire açısından yüksek kira garantili seçenekler ile Kaş’ta sizlere satılık ve kiralık konut hizmetini vermekteyiz. Eşsiz doğal manzaranın yanında masmavi denize bakan dairelere sahip olmak için hemen iletişime geçin. Tatilcilerin tercihlerinde üst sıralarda yer alan Kaş’ta pek çok tatil ve gezilecek knokta bulunmaktadır. Türkiye’nin güneybatısında yer alan Antalya’nin bir ilçesi olan Kaş, tatil denilince de ilk akla gelen lokasyonlar arasındadır. Kaş’ta yer alan satılık villa ve satılık daireler yüksek kira getirisi sağlamakta ve kira garantisi sunmaktadır. Kentteki eşsiz manzaraya sahip pek çok daire ve villada kira geliri elde edebilirsiniz. Buradaki daire ve villalarda ister kendiniz oturabilir isterseniz de kiralama opsiyonunu kullanabilirsiniz. Kaş’ta yer alan pek çok farklı yüksek kira getirili satılık daire ve satılık villa seçeneklerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Turizm denilince akla ilk gelen noktalardan biri olan Kaş tarihi ile de oldukça zengin bir geçmişe sahiptir. Osmanlı döneminden kalma eski evler, deniz manzaralı villalar, şehir merkezinde apartman daireleri gibi birçok farklı opsiyon sizi bekliyor. Farklı kültürlerin bir arada olduğu Kaş’ta her bütçeye uygun villa ve daire bulmakta mümkün. Akdeniz’in doğal güzelliklerini bir arada barındıran kentte huzur ve sakin bir yaşam sizleri bekliyor.

Antalya’nın bir ilçesi olan Kaş etrafındaki gezilecek yer ve lokasyonlar ile de değerine değer katmaktadır. Özellikle kentin karşısında yer alan Meis Adası bölgedeki gayrimenkullerin değerlenmesinde önemli bir kaynaktır. Tatil merkezi olmasının yanında tarihi ören yerleri ile de Kaş değerli bir kent olarak gösterilmektedir. Letoon, Xanthos ve Simena Antik kentlerinin yanı sıra Kaleköy tarihi antik batık kent bölgenin en önemli değerleri arasında gösterilir. Bu lokasyonlar sayesinde Kaş’ta yüksek kira getirili ve kira garantili pek çok satılık villa ve satılık daire bulunmaktadır. Ayrıca Meis Adası, Antik kent gibi yerler sayesinde kente yıl içerisinde pek çok ziyaret gerçekleşmekte ve yılın her ayı değerini korumaktadır. Kaş’ta yer alan satılık daire ve satılık villa seçeneklerimiz için hemen web sitemizi ziyaret edin.

0