Muğla iline bağlı olan Fethiye tam anlamı ile bir tatil merkezidir. Meşhur turkuaz renkteki plajları ile tatilcilerin gözde merkezlerinden biri olan Fethiye tarihi açıdan da eşsiz güzelliklere sahiptir. Tarihi Likya Uygarlığına kadar dayanan kent doğal ve kültürel pek çok zenginliği de içerisinde barındırmaktadır. Her yıl binlerce turist tarafından ziyaret alan Fethiye gerek daire gerekse villalar konusunda kiralama garantisi sunmaktadır. Özellikle son yıllarda tatilcilerin gözde mekanı haline gelen kentte daire ve villa kiralamaları konusunda gözle görünür büyük bir artış yaşanmaktadır.

Tarihi ve doğal güzellikleri eşsiz deneyimler yaşatan Fethiye’de büyüleyici bir manzarada sizleri bekliyor. Birçok daire ve villadan Fethiye’nin büyüleyici manzarasını seyredebilir ve huzur bulabilirsiniz. Fethiye denilince akla gelen ilk nokta şüphesiz ki 2006 yılında dünyanın en güzel plajı seçilen Ölüdeniz gelmektedir. Kentin değerine değer katan Ölüdeniz’e yakın villa ve daireler ile yüksek kira getirileri elde etmeniz mümkündür. Ayrıca kentin değerini arttıran lokasyonlar Ölüdeniz ile sınırlı değil. Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Belcekız ve Çalış Kumsalı gibi pek çok eşsiz güzelliğe sahip farklı lokasyonları şehrin değerini arttırmaktadır. Satılık daire ve satılık villa opsiyonlarından birini seçerek yüksek kira getirisi elde edebilir ve gelirinize katkı sağlayabilirsiniz.

Fethiye denilince aklan gelen bir diğer noktada şüphesiz ki Baba Dağ olmaktadır. Yamaç paraşütünün dünyadaki en önemli lokasyonlarından biri lan Baba Dağ kentin en büyük değerleri arasında yer almaktadır.

Rum dilinde Fethiye uzak diyar anlamına gelmektedir. Doğa ve huzurun bir arada olduğu eşsiz bir kentte ev sahibi olmak için hemen web sitemizi inceleyebilir ve bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Kira garantili satılık villa, satılık daire seçeneklerimiz ile size en uygun opsiyonları sunmaktayız. Son yılların en popüler lokasyonları arasında yer alan Fethiye her geçen gün değerine değer katmakta ve yüksek kira getirisini arttırmaktadır.

Tarihi güzelliği, doğal güzellikleri ve dünyaca ünlü merkezleri ile tam bir yatırım noktası olan Fethiye’de size en uygun daire ve villaları uzman ekibimiz yardımı ile hemen bulun. Özellikle yaz sezonundaki rekor ziyaretçi sayısı ile kiralanma garantisi sunan daireler Baba Dağ, bölgedeki antik kentler gibi farklı noktalar ile yaz kış 12 ay boyunca kente ziyaretçi gelmesini sağlamaktadır. Ayrıca Fethiye dalış bakımından da ülkenin önemli merkezleri arasında yer almaktadır. Profesyonel ve amatör birçok kişi yıl içerisinde uzun süreler Fethiye’de dalışlar gerçekleştirmekte ve bölgede yaşamaktadır.

0