0 Adet Sonuç Bulundu

  • Sarala:

Sonuç Bulunamadı!

Ülkemizin güneybatısında Antalya’da yer alan Patara sıcak Akdeniz iklimine sahip tam bir tatil beldesidir. Günümüz tatil lokasyonu olmasının yanı sıra tarihi geçmişi de bulunan kentin kökenleri geniş ve oldukça köklü. Kentin simgesi haline gelen Patara Harabeleri en uğrak noktalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Patara satılık villa ve satılık daire konusunda tatil bölgeleri içerisinde en iyi yatırım seçeneklerinden biri. Yıl içerisinde binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan kent pek çok önemli tarihi ve doğal güzelliği ile de değerine değer katmakta. Kira garantili daireler ve villalar ile Patara Akdeniz’in en önemli yatırım noktalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Web sitemizde yer alan birçok farklı opsiyona sahip daire ve villa seçeneklerini inceleyerek hemen size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Akdeniz’in doğal güzellik ve tarihi açıdan önemli lokasyonlarından olan Patara’da eşsiz mavi ve doğanın yeşili size huzur verecek. İster kendinizin oturacağı isterseniz yüksek kira garantisi ile yatırım amaçlı kullanabileceğiniz satılık villa ve satılık daireler her bütçeye uygun olarak uzman ekibimiz ile hizmetinizde.  Yemyeşil doğa ve masmavi deniz manzaralı daireler ve villalar her yıl kenti ziyaret eden binlerce misafirin kiralama konusunda ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gerek yerli gerekse yabancı turistler kenti özellikle ilkbahar ve yaz aylarında oldukça fazla ziyaret etmekte ve uzun tatilleri burada geçirmektedir.

Patara’daki daire ve villaların değerine değer katan birçok tarihi ve doğal güzellikte bulunmaktadır. Özellikle Patara ve çevresindeki koylar ve sahiller villa ve dairelerin değerini her yıl biraz daha artırmaktadır. Denize sıfır villalar, doğa manzaralı daireler, korunaklı villalar, kentin merkezinde daireler ve pek çok farklı opsiyon için hemen web sitemizi ziyaret edin veya bizimle iletişime geçin. Patara’da kira garantili daire ve villa seçeneklerinin her geçen yıl değer kazanmasında en büyük rol oynayan unsur bölgedeki Patara sahilinde 15 mil boyunca kano aktivitelerinin yapılıyor olmasıdır. Yılın büyük bir çoğunluğunda bölgede gerçekleştirilen bu aktivite ile binlerce sporcu kente gelmektedir. Bölge tarihi açıdan da büyük zenginliklere sahiptir. Tarihi açıdan geçmişi oldukça derin olan kentte Patara Antik Kenti, Hadrian’ın Tahıl Ambarı en uğrak noktalar arasındadır. Bölgede yer alan SPA merkezleri ve sağlık turizmi açısından gelişmiş tesisler ile ev ve villalarda değerlerine değer katmaktadır. Kira garantili ve yüksek kira getirili satılık villa ve satılık daire seçenekleri için hemen web sitemizi inceleyebilirsiniz.

0