Baransel Grup 2006 yılından bu ya pek çok projeye girmiş ve tamamını teslim etmeyi başarmıştır. Kalkan ve Fethiye bölgelerinde yoğunlukta olan projelerimizle, Kalkan ve Fethiye'ye her geçen sene yeni bir proje kazandırmaktayız. 

Kalkan'da tekil villa projeleri başayan Baransel Grup günümüzde, çok daha kapsamlı ve lüsk villa projelerine imza atmaktadır. Tamamlanan tüm projelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Kat Karşılığı Proje 

Baransel Grup, mütahitlik olarakta faliyet gösterdiğinden anlaşmaya göre kat karşılığı projeler yapmaktadır. Arazinizin imar durumu, üzerinde yapı olup olmaması ve pek etkene bağlı olarak detaylandırılan sözleşmelerde, ortalama olarak yarı yarıya çalışılmaktadır. Proje üzerinde çizimler şirket bünyesinde yer alan Mimarlara çizdirilir ve sunumlar sonrasında inşaa edilecek konutlar ve konumları sizlere bildirilir. İnşaa sürecinde tüm evrak işleri şirketimiz tarafından yürütülür ve yine uzman ekimiz ile inşaa çalışmalarına başlanır. 

 

Rekonstrüksiyon Çalışmaları 

Yenileme çalışmalarıda üstlenen Baransel İnşaat, eski villalarınızı yeni ve modern bir görünüme sahip olacak şekilde günümüz teknolojisi ile baştan aşağıya terkar inşaa etmektedir. Genişletme çalışmaları, dış cephe çalışmaları ve peyzaj çalışmaları da bu yenileme işlemlerine dahildir. Yenileme sonrasında, Sauna, Jakuzi, Hamam gibi özelikleri ekleyebileceğiniz çalışmalarımızda deneyimli iç mimarlarımız tarafından villanıza uygun şekilde tasarlanır ve inşaa öncesi sizlere modelenerek ön gösterimi yapılmaktadır. Tüm çalışmalar onayınız sonrasında başlar ve yine sizin istekleriniz doğrultusunda haraket edilir. 

 

Hangi Bölgelerde Projelerimiz Bulunuyor

Kalkan ve Fethiye bölgesinde ağırlıklı olarak bulunmaktadır. Bodrum ve Marmaris bölgeleri için çalışmalarımızda bulunmaktadır. Kalkan içerisinde hemen hemen her bölgesinde proje inşaa eden Baransel İnşaatın; Bezirgan Köyü,Kördere, Kalamar, Kördere, Kızıltaş, İslamlar vb. pek alanda inşaa çalışmaları bulunmaktadır. Fethiye bölgesinde, Kocaçalış, Akarca, Taşyaka, Babataşı, Ovacık, bölgelerinde projelerimiz bulunmatadır. 

 

Devam Eden Projeler

Baransel Grup, YazlıkHanem üzerinden devam eden projelerin satışlarını yapmaktadır, Buradan ilerleyen projeleri ve tamamlanan projelerin satış sayfalarına tüm detaylarına ulaşabilirsiniz. Devam eden projelerden satın almak isteyen müşterilerimiz iletişim sayfamız üzerinden randevu talep etmesi halinde projelerimiz yapım aşaması ve satış aşamaları ile ilgili bilgi verilmektedir.

0