Kalkan ve Fethiye bölgesinde 2006 yılından bu yana 100'ü aşkın projeye imza atan Baransel Grup arazinizin değerine değer katacak projeler sunmaktadır. Tamamı birinci sınıf malzemelerden inşaa edilen lüks villalar ile arazinizi değerlendirirken sizlere de ek gelir kaynakları sunmaktadır. Baransel Grup bünyesinde yer alan Tatil Villam platformu ile kısa dönem villa kiralamada sektörün lideri konumunda olan şirketimiz, yüksek kira garantileri vermektedir. Lüks ve Seçkin bir yaşamın anahtarını sizlere sunan Baransel Grup'un projelerini incelemek için www.baranselgrup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benim Arazime Kaç Villa Sığar ? 

Arazilerin imar durumları tapulardan sorgulanır ve izin verilen metre kare üzerine villalar inşaa edilir. Örnek olarak bir parsel 1000m2 alalnınız üzerine yüzde 20 imar hakkınız varsa, toplamda 200m2 taban oturumlu bina yapma hakkınız bulunmaktadır. Bu alana yapabileceğiniz tüm binalar için maksimumum taban oturumu 200m2 olmalıdır bu örnekle 4 villa inşaa edilecekse taban oturumları maksimum 50m2 olmalıdır. Bu alana balkonlar ve merdiven boşlukları dahil değildir. Yine bölgedeki imar kanunları kapsamında hazırlanan belediye plan hükümleri doğrultusunda izin verilen kat sayısı dahilinde çatı katı dahil tripleks villalar yapılabilmektedir. 

Villa Yapmak Ne Kadar Sürer ? 

Proje kapsamında, kaç adet villa yada konut olacağını bilmeden kesin bir süre söylemek doğru olmasada, ortalama olarak bir villanın baştan aşağıya yapım aşaması 7 ila 10 Ay arasında sürmektedir. Bu süre içerisinde kaba inşaatı, alçı ve sıva işleri, boya, seramik, mobilya imalatı ve temini, dekorasyon aşaması yer almaktadır. Tüm projeler, mülk sahiplerinin istekleri üzerine önceden belirlenmiş sözleşmeler gereğince şekillenmektedir. 

Kira Garantili Yazlık Nedir ?

Baransel Grup,  2006 yılından bu yana Ege ve Akdeniz kıyılarında faliyet gösteren TatilVillam.com platformu ile onbinlerce misafir ağırlamıştır. Baransel Grup tarafından inşaa edilen villalarınız, uzman ekibimiz ile kısa dönem kiralama için hazır hale getirilir ve sizlere sezon boyunca yüksek kira getirileri sunar.  Baransel Grup ayrıca villaların sezon içirisinde kazanacağı parayı yapılan sözleşmeler gereğince ev sahiplerine garanti verebilmektedir. Bu sözleşmeler kapsamında villalarınız belirlenen miktarda gelir elde edemez ise yine sözleşme kapsamında kalan miktarı Baransel Grup karşılamaktadır.

0